Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: зароботок від 5$ в день
Золотой Король > Зарабатываем деньги > Системы активной раскрутки (САР)
fredd
люди якщо хочете дійсно заробити тоді регайтесь на wmzona.com/gptr/index.php?r=684712  . Там гроші зароблятимете в $. Ціни за деякі завдання досягають 3$, але не буду вас обманювати їх виконувати треба довго і трохи складно. Тому я заробляю на завданнях десь по 0,3$ - 0,7$ і це мене влаштовує так як можна ще паралельно мати дохід з кліків, рефералів та премій з реферів і конкурсів. Ітак ставаюте моїми рефералами і починайте шибти бабло.
Тепер для тих хто думає що ВМЗОНА лохотрон , спеціально для цього я скопіював стан мого рахунку на сайті
Изображение

і історію виплат
Изображение
Владмар.
Цитата(fredd @ 16.6.2012, 6:17) *

люди якщо хочете дійсно заробити тоді регайтесь на wmzona.com/gptr/index.php?r=684712  . Там гроші зароблятимете в $. Ціни за деякі завдання досягають 3$, але не буду вас обманювати їх виконувати треба довго і трохи складно. Тому я заробляю на завданнях десь по 0,3$ - 0,7$ і це мене влаштовує так як можна ще паралельно мати дохід з кліків, рефералів та премій з реферів і конкурсів. Ітак ставаюте моїми рефералами і починайте шибти бабло.
Тепер для тих хто думає що ВМЗОНА лохотрон , спеціально для цього я скопіював стан мого рахунку на сайті
Изображение

і історію виплат
Изображение

Та ты шо кажешь хохол? Я тебе русским языком кажу, ваша горилка и сало фигня.
TOTOWKA
Это еще что такое, прелюбодейство не иначе
Это текстовая версия — только основной контент. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
<% XAP %>
Русская версия Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.